naglowek historia

Aktualności

naglowek historia

UWAGA II (11.03.2020)

Mimo szczególnej sytuacji kryzysowej w naszym kraju i niemożliwością prowadzenia zajęć w grupach bardzo proszę wszystkich zawodników o dbanie o swoją kondycję i trening indywidualny we własnym domu. Młodsze grupy codziennie po 20 min powtarzają znane im techniki i pozycje. Natomiast zawodnicy dla utrzymania formy codziennie po dobrej rozgrzewce trenujący kata jego elementy dzieląc na części i powtarzając każdą min 5 x - 2 kata na jeden trening. Trenujący kumite po 200 technik nożnych dzieląc równo na każdą nogę i 200 technik ręcznych również dzieląc po równo na obie ręce.

Pamiętajcie w zdrowym ciele zdrowy duch.

Dla Wszystkich oczywiście w razie potrzeby służę pomocą i dobrą radą.

DBAJCIE O ZDROWIE I STOSUJCIE SIĘ DO ZALECEŃ DOTYCZĄCYCH ZASAD DBANIA O HIGIENĘ I POZOSTAŁYCH !!! TO BARDZO WAŻNE W OBECNEJ SYTUACJI !!!

 

Pozdrawiam Trener Piotr

UWAGA (11.03.2020)

WAŻNA INFORMACJA !!!

W związku z zawieszeniem zajęć szkolnych i zamknięciem placówek Zarząd Klubu Bushi-do podjął decyzję o zawieszeniu zajęć sportowych we wszystkich sekcjach od dnia dzisiejszego do 25.03.2020 włącznie. Jednocześnie bardzo prosimy o zrozumienie i wyrozumiałość w związku z wyjątkową sytuacją n naszym kraju związaną z rozprzestrzenianiem się Koronovirusa.

Pozdrawiam Piotr Gołębiewski - Prezes Klubu Bushi-do Bydgoszcz

XIX CENTRAL EUROPE OPEN - PODSUMOWANIE

GRATULACJE DLA CAŁEGO TEAMU BUSHI-DO za wyniki i godne reprezentowanie klubu na XIX CENTRAL EUROPE OPEN.

Wywalczyliśmy 38 medali w tym 9 złotych, 5 srebrnych i 24 brązowe, zajmując 4 miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów.

GRATULACJE dla klubów O-KAN, ROYAL TEAM, KAISHO BIAŁYSTOK za zajęcie pierwszych trzech miejsc w klasyfikacji.

GRATULACJE dla wszystkich klubów biorących udział w zawodach. Był to zaszczyt i przyjemność gościć Was w Bydgoszczy oraz rywalizować w sportowym duchu.

PODZIĘKOWANIA dla Marcina i Jarka ze sportdata za profesjonalną obsługę całego turnieju !!!!

SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA DLA ZAWODNIKÓW, RODZICÓW I PRZYJACIÓŁ KLUBU ZA POMOC W ORGANIZACJI. KOLEJNY RAZ DZIĘKI WAM WSZYSTKO SIĘ UDAŁO OSS

UWAGA (27.02.2020)

Jutro (piątek) od 16.00 zaczynamy przygotowywać halę na zawody. Każda para rąk mile widziana. Bardzo proszę o informację kto z zawodników i rodziców może się jutro stawić do pomocy i o której godzinie?

Szkoła Podstawowa nr 67 ul. Kromera 11 Fordon

Pozdrawiam - Trener Piotr

obrazek po prawej 1
obrazek po prawej 2
obrazek po prawej 2
Nasi sponsorzy: Logotyp firmy  HSF Logistics Logotyp firmy  R-Bud Logotyp firmy Kraszki  

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone Klub Karate Shotokan
Profesjonalne i nowoczesne strony internetowe Bydgoszcz Elsago.com

340276
Aktualnie na stronie: 7