naglowek historia

Aktualności

naglowek historia

Dnia 05.06.2010 odbyły się w Bydgoszczy IX Otwarte Mistrzostwa Pomorza i Kujaw . Świetnie w tej imprezie spisali się zawodnicy naszego klubu zwyciężając w klasyfikacji generalnej zawodów. Nasi reprezentanci zdobyli łącznie 36 medali w tym 9 złotych, 12 srebrnych i 15 brązowych. GRATULUJEMY WSZYSTKIM !!! Przed tymi zawodami rozegrano również Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Strefy 2 gdzie również nasi zawodnicy pokazali się z dobrej strony 8 medali (1 złoty, 3 srebrne i 4 brązowe) i 4 miejsce w klasyfikacji GRATULACJE !

 Kata chłopców rocznik 2002 i młodsi trenujących od września 2009 

Msc

Nazwisko i imię

Klub

1

Racinowski Krystian

Bushi-do Bydgoszcz

2

Gaca Adam

Bushi-do Bydgoszcz

3

Łoboda Bartosz

Bushi-do Bydgoszcz

3

Adametz Mateusz

Bushi-do Bydgoszcz

 

Kata chłopców rocznik 2001 – 1999 trenujących od września 2009

Msc

Nazwisko i imię

Klub

1

Lenda Patryk

Andrex Elbląg

2

Wiśniewski Wojciech

Bushi-do Bydgoszcz

3

Skrzeczkowski Filip

DOJO Toruń

3

Świderski Michał

Andrex Elbląg

 

Kata chłopców młodzicy trenujących od września 2009

Msc

Nazwisko i imię

Klub

1

Kocemba Sebastian

Bushi-do Bydgoszcz

2

Żywicki Jakub

Bushi-do Bydgoszcz

3

Rychter Jakub

Champion Łódź

3

Masalski Adam

Bushi-do Bydgoszcz

 

Kata dziewcząt rocznik 2002 i młodsze trenujących od września 2009

Msc

Nazwisko i imię

Klub

1

Dziedzic Nina

Soyuz Kaliningrad

2

Le Hai Julia

Bushi-do Bydgoszcz

3

Pliszka Blanka

Bushi-do Bydgoszcz

3

Lademann Zuzanna

Spartanin Sopot

 

Kata dziewcząt rocznik 2001 – 1999 trenujących od września 2009

Msc

Nazwisko i imię

Klub

1

Macukiewicz Julia

Bushi-do Bydgoszcz

2

Sznigier Daria

Spartanin Sopot

3

Urban Julia

Bushi-do Bydgoszcz

3

Holk Daniela

Bushi-do Bydgoszcz

 

Kata dziewcząt młodziczki trenujących od września 2008

Msc

Nazwisko i imię

Klub

1

Grabowska Daria

Sandan Bydgoszcz

2

Kozłowska Maja

Bushi-do Bydgoszcz

3

Wirkus Paulina

Andrex Elbląg

3

Ząbek Kornelia

Kamikaze Szczecin

 

Kata chłopców rocznik 2002 i młodsi

Msc

Nazwisko i imię

Klub

1

Krutikov Denis

Soyuz Kaliningrad

2

Laska Sebastian

Spartanin Sopot

3

Bandzarewicz Maciej

Bushi-do Bydgoszcz

3

Olszewski Marcin

Bushi-do Bydgoszcz

 

Kata chłopców rocznik 2001 – 1999

Msc

Nazwisko i imię

Klub

1

Efremov Iliy

Russia Leader

2

Borecki Jakub

Kamikaze Szczecin

3

Chudobiński Jakub

Champion Łódź

3

Derkach Artem

Soyuz Kaliningrad

 

Kata chłopców młodzicy

Msc

Nazwisko i imię

Klub

1

Gritshov Denis

Soyuz Kaliningrad

2

Demanov Roman

Soyuz Kaliningrad

3

Kunicki Łukasz

Bushi-do Bydgoszcz

3

Tschnschke Max

Dynamic Poznań

 

Kata chłopców kadeci

Msc

Nazwisko i imię

Klub

1

Skwarko Przemysław

Kaisho Białystok

2

Protasewicz Bartosz

UKS Rokietnica

3

Vogt Samuel

LUKS Goleniów

3

Kocieniewski Grzegorz

Bushi-do Bydgoszcz

 

Kata dziewcząt rocznik 2001 – 1999

Msc

Nazwisko i imię

Klub

1

Cukrowska Julia

Sandan Bydgoszcz

2

Matuszewska Wiktoria

Bushi-do Bydgoszcz

3

Barczak Oliwia

Bushi-do Bydgoszcz

3

Hassa Natalia

Andrex Elbląg

 

Kata dziewcząt młodziczki

Msc

Nazwisko i imię

Klub

1

Skórcz Joanna

Bushi-do Bydgoszcz

2

Wołkowyska Ela

Kaisho Białystok

3

Protasewicz Natalia

UKS Rokietnica

3

Zaniewska Ida

Harasuto Łódź

 

Kata dziewcząt kadetki

Msc

Nazwisko i imię

Klub

1

Szponder Natalia

Nidan Zawadzkie

2

Zwiefka Katarzyna

Bushi-do Bydgoszcz

3

Bartoszczyk Marta

LUKS Goleniów

3

Fiszer Mirella

Kamikaze Szczecin

 

Kumite chłopców 10-11 lat -40 kg

Msc

Nazwisko i imię

Klub

1

Efremov Iliy

Russia Leader

2

Chudobiński Jakub

Champion Łódź

3

Rzeźniczak Mateusz

Harasuto Łódź

3

Derkach Artem

Soyuz Kaliningrad

 

Kumite chłopców 10-11 lat +40 kg

Msc

Nazwisko i imię

Klub

1

Razumovskiy Dimitry

Russia Leader

2

Gauza Kamil

UKS Kleczew

3

Piecyk Szymon

LUKS Goleniów

3

Szymura Dawid

Pleszew

 

Kumite chłopców 10-11 lat -30 kg

Msc

Nazwisko i imię

Klub

1

Chuvavev Roman

Soyuz Kaliningrad

2

Bohuszewicz Jakub

Spartanin Sopot

3

Kleniewski Bartosz

Bushi-do Bydgoszcz

3

Zamojcin Michał

Andrex Elbląg

 

Kumite indywidualne młodzików -40 kg

Msc

Nazwisko i imię

Klub

1

Gritshov Denis

Soyuz Kaliningrad

2

Królewski Rafał

Kaisho Białystok

3

Bondar Vlad

Soyuz Kaliningrad

3

Jenerowicz Bartłomiej

Pleszew

 

Kumite indywidualne młodzików -50 kg

Msc

Nazwisko i imię

Klub

1

Rajski Marcin

Olimp Łódź

2

Demonov Roman

Soyuz Kaliningrad

3

Gardo Maciej

Tornado Kalisz

3

Furmańczyk Bartosz

Champion Łódź

 

Kumite indywidualne młodzików +50 kg

Msc

Nazwisko i imię

Klub

1

Biziuk Kamil

Kaisho Białystok

2

Jancewicz Paweł

Kaisho Białystok

3

Rychter Jakub

Champion Łódź

3

Dobrzyński Filip

UKS Rokietnica

 

Kumite indywidualne kadetów -60 kg

Msc

Nazwisko i imię

Klub

1

Walaszczyk Łukasz

Champion Łódź

2

Nowak Marcin

Tornado Kalisz

3

Gębicki Kajusz

Dojo Toruń

3

Skwarko Przemek

Kaisho Biłystok

 

Kumite indywidualne kadetów -70 kg

Msc

Nazwisko i imię

Klub

1

Nowak Kamil

Harasuto Łódź

2

Stubba Dawid

TKK Tczew

3

Protasewicz Bartosz

UKS Rokietnica

3

Chojnowski Michał

Kaisho Białystok

 

Kumite indywidualne kadetów +70 kg

Msc

Nazwisko i imię

Klub

1

Korowaj Mariusz

Kaisho Białystok

2

Ołowski Szymon

Kaisho Białystok

3

Vogt Samuel

LUKS Goleniów

3

Yarchuk Dimitry

Bushi-do Bydgoszcz

 

Kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat -40kg

Msc

Nazwisko i imię

Klub

1

Sabiecka Julia

TKK Tczew

2

Matuszewska Wiktoria

Bushi-do Bydgoszcz

3

Hassa Natalia

Andrex Elbląg

3

Sikorska Monika

Olimp Łódź

 

Kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat +40kg

Msc

Nazwisko i imię

Klub

1

Barczak Oliwia

Bushi-do Bydgoszcz

2

Kusz Katarzyna

Spartianin Sopot

3

Sznigier Daria

Spartianin Sopot

3

Magnuszewska Wiktoria

Bushi-do Bydgoszcz

 

Kumite indywidualne młodziczek -45 kg

Msc

Nazwisko i imię

Klub

1

Steckiewicz Justyna

Kaisho Białystok

2

Wołkowycka Ela

Kaisho Białystok

3

Protasewicz Natalia

UKS Rokietnica

3

   

 

Kumite indywidualne młodziczek +45 kg

Msc

Nazwisko i imię

Klub

1

Stubba Natalia

TKK Tczew

2

Jatkowska Magdalena

TKK Tczew

3

Banaszczyk Dorota

Olimp Łódź

3

Rutkowska Karina

Kaisho Białystok

 

Kumite indywidualne kadetek -55 kg

Msc

Nazwisko i imię

Klub

1

Szponder Natalia

Nidan Zawadzkie

2

Bartoszczyk Marta

LUKS Goleniów

3

Pastewska Justyna

Kaisho Białystok

3

Marek Adrianna

UKS Kleczew

 

Kumite indywidualne kadetek +55 kg

Msc

Nazwisko i imię

Klub

1

Fiszer Mirella

Kamikaze Szczecin

2

Cylke Martyna

Olimp Łódź

3

Misiak Sylwia

Andrex Elbląg

3

Kalata Agnieszka

DOJO Toruń

 

Kata drużynowe chłopców rocznik 2002 i młodsi

Msc

Nazwisko i imię

Klub

1

Bushi-do Bydgoszcz

 

2

Bushi-do Bydgoszcz

 

3

Bushi-do Bydgoszcz

 

3

   

 

Kata drużynowe chłopców rocznik 2001-1999

Msc

Nazwisko i imię

Klub

1

Russia Leader

 

2

Bushi-do Bydgoszcz

 

3

Kaisho Białystok

 

3

Spartanin Sopot

 

 

Kata drużynowe dziewcząt rocznik 2001-1999

Msc

Nazwisko i imię

Klub

1

Bushi-do Bydgoszcz

 

2

Bushi-do Bydgoszcz

 

3

   

3

   

 

Kata drużynowe dziewcząt młodziczki i kadetki

Msc

Nazwisko i imię

Klub

1

Bushi-do Bydgoszcz

 

2

Bushi-do Bydgoszcz

 

3

TKK Tczew

 

3

   

 

Kata drużynowe młodzicy - kadeci

Msc

Nazwisko i imię

Klub

1

Bushi-do Bydgoszcz

 

2

Dojo Toruń

 

3

   

3

   

 

Kumite drużynowe młodzików

Msc

Nazwisko i imię

Klub

1

Kaisho Białystok

 

2

Pleszew

 

3

Dynamic Poznań

 

3

   

 

Kumite drużynowe kadetów

Msc

Nazwisko i imię

Klub

1

Kaisho Białystok

 

2

Champion Łódź

 

3

Andrex Elbląg

 

3

Harasuto Łódź

 

 

Kumite drużynowe dziewcząt - kadetki

Msc

Nazwisko i imię

Klub

1

TKK Tczew

 

2

TKK Tczew

 

3

Kaisho Białystok

 

3

Kaisho Białystok

 

 

Klasyfikacja medalowa Mistrzostw Pomorza i Kujaw

           

Lp.

Klub

Złoto

Srebro

Brąz

Suma

1

Bushi-do Bydgoszcz

9

12

15

96

2

Kaisho Białystok

6

5

7

52

3

Soyuz

5

2

3

34

4

Russia Leader

4

   

20

5

TKK Tczew

3

3

1

25

6

Sandan Bydgoszcz

2

   

10

7

Nidan Zawadzkie

2

   

10

8

Champion Łódź

1

2

4

15

9

Olimp Łódź

1

1

2

10

10

Kamikaze Szczecin

1

1

2

10

11

Andrex Elbląg

1

 

7

12

12

Harasuto Łódź

1

 

3

8

13

Spartanin Sopot

 

4

3

15

14

UKS Kleczew

 

2

1

7

15

UKS Rokietnica

 

1

4

7

16

LUKS Goleniów

 

1

4

7

17

Pleszew

 

1

2

5

18

Tornado Kalisz

 

1

1

4

19

Dojo Toruń

 

1

1

4

20

Dojo Toruń

   

2

2

21

Dynamic Poznań

   

2

2

           

 

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

05.06.2010

Kata młodzików

Msc

Nazwisko i imię

Klub

1

Adamski Wiktor

Shodan Zduny

2

Wróbel Mateusz

Satori Leszno

3

Nowak Marcin

Tornado Kalisz

3

Borowski Szymon

Satori Leszno

 

Kata młodziczek

Msc

Nazwisko i imię

Klub

1

Krzyżańska Dominika

Satori Leszno

2

Protsewicz Natalia

UKS Rokietnica

3

Zwiefka Sylwia

Bushi-do Bydgoszcz

3

Pawłowska Anna

Bushi-do Bydgoszcz

 

Kumite młodzików -52

Msc

Nazwisko i imię

Klub

1

Adamski Wiktor

Shodan Zduny

2

Borowski Szymon

Satori Leszno

3

Gremblewski Jakub

Shodan Zduny

3

Gębicki Kajusz

DOJO Toruń

 

Kumite młodzików -57

Msc

Nazwisko i imię

Klub

1

Nowak Marcin

Tornado Kalisz

2

Jankowiak Konrad

OSiR Kleczew

3

Kram Bartosz

Satori Leszno

3

Kluczykowski Wiktor

OSiR Leczew

 

Kumite młodzików -63

Msc

Nazwisko i imię

Klub

1

Frankowski Szymon

OSiR Kleczew

2

Juchniewicz Wojciech

Bushi-do Bydgoszcz

3

Handszu Jakub

Dynamic Poznań

3

Tomków Krzysztof

Satori Leszno

 

Kumite młodzików -70

Msc

Nazwisko i imię

Klub

1

Grochowina Bartosz

Tornado Kalisz

2

Paetz Filip

Dynamic Poznań

3

Danielewicz Mikołaj

Dynamic Poznań

3

Gospodarek Dominik

Nippon Krotoszyn

 

Kumite młodzików +70

Msc

Nazwisko i imię

Klub

1

Yarchuk Dimitry

Bushi-do Bydgoszcz

2

Jagodziński Adrian

Bushi-do Bydgoszcz

3

Poczta Miłosz

Shodan Zduny

3

Sawicki Bartosz

Bushi-do Bydgoszcz

 

Kumite młodziczek -54

Msc

Nazwisko i imię

Klub

1

Protasewicz Natalia

UKS Rokietnica

2

Zwiefka Sylwia

Bushi-do Bydgoszcz

3

Grabiasz Monika

DOJO Toruń

3

Pawłowska Anna

Bushi-do Bydgoszcz

 

Kumite młodziczek +54

Msc

Nazwisko i imię

Klub

1

Krzyżańska Dominika

Satori Leszno

2

Trączyńska Aneta

Satori Leszno

3

Kalata Agnieszka

DOJO Toruń

3

Kujawska Patrycja

Shodan Zuny

 

Klasyfikacja medalowa Mędzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików

Lp.

Klub

Złoto

Srebro

Brąz

Suma

1

Satori Leszno

2

3

3

22

2

Shodan Zduny

2

 

3

13

3

Tornado Kalisz

2

 

1

11

4

Bushi-do Bydgoszcz

1

3

4

18

5

OSiR Kleczew

1

1

1

9

6

UKS Rokietnica

1

1

 

8

7

Dynamic Poznań

 

1

2

5

8

DOJO Toruń

   

3

3

9

Nippon Krotoszyn

   

1

1

obrazek po prawej 1
obrazek po prawej 2
obrazek po prawej 2
Nasi sponsorzy: Logotyp firmy  HSF Logistics Logotyp firmy  R-Bud Logotyp firmy Kraszki  

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone Klub Karate Shotokan
Profesjonalne i nowoczesne strony internetowe Bydgoszcz Elsago.com

388234
Aktualnie na stronie: 2