naglowek historia

Aktualności

naglowek historia

W dniach 6-7 listopad 2010r. odbył się międzynarodowy turniej w Łodzi " Grand Prix Łodzi"

Pierwszego dnia zawodów startowali starsi zawodnicy wśród nich trzech naszych zawodników tj. Agnieszka Dybicz, Oskar Śmiałek oraz Albert Ciesielski, wywalczyli oni dwa medale. Albert Ciesielski zdobył złoty medal w kumite indywidualnym seniorów w kat.-67kg , natomiast Agnieszka Dybicz uplasowała się na trzeciej pozycji zdobywając brązowy medal w kata indywidualnym seniorek. 

 

Drugiego dnia startowali młodsi koledzy i koleżanki z klubu zdobywając cztery krążki. Srebro wywalczyła Jagoda Chrzanowska w kata dziewcząt 9 lat i młodsze. Kolejne srebro zdobyła Wiktoria Matuszewska w kata dziewcząt 10-11 lat, do kolekcji medali ta zawodniczka dorzuciła brązowy medal w kumite dziewcząt kat. -40kg. Również brąz wywalczyła nasza drużyna chłopców w kata 10-11 lat w skład, której wchodzą: Kleniewski Bartosz, Lewandowski Jakub oraz Bandzarewicz Maciej. 

 

GRATULACJE DLA ZAWODNIKÓW

 

obrazek po prawej 1
obrazek po prawej 2
obrazek po prawej 2
Nasi sponsorzy: Logotyp firmy  HSF Logistics Logotyp firmy  R-Bud Logotyp firmy Kraszki  

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone Klub Karate Shotokan
Profesjonalne i nowoczesne strony internetowe Bydgoszcz Elsago.com

388247
Aktualnie na stronie: 2