naglowek historia

Aktualności

naglowek historia

Dnia 08.03.2014 zawodnicy Bushi-do Bydgoszcz wzięli udział w turnieju karate  Mosina Cup. W zawodach startowało 520 zawodników z 27 klubów Polski. Nasi wojownicy spisali się znakomicie i wywalczyli 48 medali w tym 18 złotych, 13 srebrnych i 17 brązowych.

 

ZŁOTE MEDALE ZDOBYLI:

1. Lena Wojda – kata dziewcząt białe pasy rocznik 2007

2. Jakub Adametz – kihon chłopców rocznik 2007

3. Radosław Maciak – kata chłopców białe pasy rocznik 2005

4. Adian Tantush – kihon dziewcząt rocznik 2000-2003

5. Mateusz Iwaniuk – kata chłopców białe pasy rocznik 2003-2002

6. Wiktor Lewandowski – kata chłopców żółte pasy rocznik 2006

7. Wiktor Lewandowski – kenjutsu chłopców rocznik 2006

8. Mateusz Urbanowicz – kumite chłopców rocznik 2004

9. Mateusz Urbanowicz – kenjutsu chłopców rocznik 2004

10. Kevin Sobota – kata chłopców rocznik 2004

11. Kevin Sobota – tor przeszkód chłopców rocznik 2004-2002

12. Jakub Lewandowski – kata chłopców rocznik 2003

13. Mateusz Adametz – kata chłopców rocznik 2002

14. Mateusz Adametz – kumite chłopców rocznik 2002

15. Mateusz Adametz – kenjutsu chłopców rocznik 2002-2003

16. Wiktoria Matuszewska – kata dziewcząt rocznik 2000

17. Wiktoria Matuszewska – kumite dziewcząt rocznik 2000-2001

18. Wiktoria Magnuszewska  - kumite dziewcząt rocznik 1999

SREBRNE MEDALE ZDOBYLI:

1. Gracjan Liana – kihon chłopców rocznik 2001-2000

2. Wiktor Lewandowski – tor przeszkód chłopców rocznik 2006

3. Kevin Sobota – kumite chłopców rocznik 2004

4. Jakub Żyrek – kata chłopców rocznik 2004

5. Michał Płatek – kenjutsu chłopców rocznik 2004

6. Jakub Lewandowski – tor przezkód chłopców rocznik 2003

7. Jakub Żyrek – tor przeszkód chłopców rocznik 2004

8. Jan German – kata chłopców rocznik 2003

9. Jan German – tor przeszkód chłopców 2003

10. Wiktoria Wesołowska- kata dziewcząt rocznik 2003

11. Michał Pawłowski – kanjutsu chłopców rocznik 2002-2003

12. Mateusz Adametz – tor przeszkód chłopców 2002-2004

13. Zuzanna Gołata – kenjutsu dziewcząt rocznik 2001

BRĄZOWE MEDALE ZDOBYLI :

1. Miłosz Dyrdul – kihon chłopców rocznik 2006

2. Wiktoria Nowak – kata dziewcząt białe pasy rocznik 2004

3. Radosław Maciak – kumite chłopców rocznik 2005

4. Przemysław Janik – kihon chłopców rocznik 2005

5. Mikołaj Wolski – kohon chłopców rocznik 2005

6. Adrianna Paluszak – kihon dziewcząt rocznik 2001-2003

7. Wiktor Lewandowski – kumite chłopców rocznik 2006

8. Mateusz Urbanowicz- kata chłopców rocznik 2004

9. Kevin Sobota – kenjutsu chłopców rocznik 2004

10. Jakub Żyrek – kumite chłopców rocznik 2004

11. Jakub Żyrek – kenjustsu chłopców rocznik 2004

12. Michał Płatek – kumite chłopców rocznik 2004

13. Michał Płatek – kenjutsu chłopców rocznik 2004

14. Jan German – kenjutsu chłopców rocznik 2003-2002

15. Michał Pawłowski – kata chłopców rocznik 2003

16. Gracjan Wojda – kumite chłopców rocznik 2001

17. Zuzanna Gołata- kumite dziewcząt rocznik 2001-2000

obrazek po prawej 1
obrazek po prawej 2
obrazek po prawej 2
Nasi sponsorzy: Logotyp firmy  HSF Logistics Logotyp firmy  R-Bud Logotyp firmy Kraszki  

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone Klub Karate Shotokan
Profesjonalne i nowoczesne strony internetowe Bydgoszcz Elsago.com

397196
Aktualnie na stronie: 3