naglowek historia

Aktualności

W dniu 22.03.2014 odbyły się w Szwecji w Malmo Międzynarodowe  Mistrzostwa  Karate SWEDISH OPEN. Startowało w nich 600  zawodników z 174 klubów z 13 państw   w tym jeden z Polski  Bushi-do Bydgoszcz.  14 zawodników naszego klubu spisało się znakomicie zdobywając  10 medali w tym 4 złote i 6 brązowych. Zawody stały na wysokim poziomie ponadto dodatkowym utrudnieniem były zmiany w przepisach i brak repasaży oraz w kumite  dzieci brak podziału na wagi.

Najlepiej zaprezentował się Kevin Sobota , który zdobył 3 złote medale w kata indywidualnym  chłopców 10 lat w kumite indywidualnym 10 lat chłopców w kategorii wagowej open oraz w kata drużynowym z kolegami  Mateuszem Adametz i Jakubem Lewandowskim. Czwarty złoty medal wywalczyła Julia Le Hai w kata indywidualnym dziewcząt 10 lat.