naglowek historia

Aktualności

naglowek historia

Dnia 30.03.2014 zawodnicy Bushi-do Bydgoszcz startowali w turnieju karate Copernicus cup rozgrywanego w Toruniu. Nasi zawodnicy byli bezkonkurencyjni i w pięknym stylu wywalczyli aż 46 medali w tym 23 złote, 11 srebrnych i 12 brązowych. Dorobek medalowy dał BUSHI-DO BYDGOSZCZ  tytuł NAJLEPSZEGO KLUBU TURNIEJU, a także NAJLEPSZYMI ZAWODNIKAMI TURNIEJU zostali adepci trenujący w Bushi-do – wśród chłopców KEVIN SOBOTA, natomiast wśród dziewcząt ex aequo BLANKA PLISZKA I JULIA LE HAI. 

 

ZŁOTE MEDALE ZDOBYLI:

1. Lena Wojda – kata dziewcząt 8 lat i młodsze

2. Nikodem Nehring –kata chłopców 8 lat i młodsi

3. Kevin Sobota – kata chłopców 9 lat

4. Kevin Sobota – kumite chłopców 9 lat

5. Julia Le Hai –kata dziewcząt 10 lat

6. Julia Le Hai – kumite dziewcząt 10 lat

7. Jakub Żyrek – kata chłopców 10 lat

8. Blanka Pliszka – kata dziewcząt 11 lat

9. Blanka Pliszka – kumite dziewcząt 11 lat

10.  Julia Lepek – kumite młodziczek -50 kg

11. Daniela Holk – kumite młodziczek +50 kg

12.  Mateusz Adametz – kata młodzików

13.  Mateusz Adametz – kata kadetów

14. Mateusz Adametz – kata juniorów

15. Wiktoria Matuszewska – kata kadetek i juniorek

16.  Joanna Lewandowska – kata kobiet

17.  Wojciech Holk – kata mężczyzn

18.  Drużyna kata dziewcząt 9 lat i młodsze – Anna Lewandowska, Lena Wojda, Wiktoria Nowak

19. Drużyna kata chłopców 9 lat i młodsi – Radosław Maciak, Jacek Wojtycki i Nikodem Nehring

20. Drużyna kata dziewcząt 10-11 lat – Blanka Pliszka, Julia Le Hai, Wiktoria Wesołowska

21.  Drużyna kata młodzików – Jakub Lewandowski, Mateusz Adametz, Kevin Sobota

22.  Drużyna kata kadetów – Jakub Lewndowski, Mateusz Adametz, Kevin Sobota

23.  Drużyna kata juniorek – Wiktoria Matuszewska, Julia Burak, Julia Macukiewicz

 

SREBRNE MEDALE ZDOBYLI:

1. Radosław Maciak  -kata chłopców 8 lat i młodsi

2. Mateusz Urbanowicz- kata chłopców 9lat

3. Mateusz Urbanowicz – kumite chłopców 9 lat

4. Wiktoria Wesołowska – kata dziewcząt 10 lat

5. Jakub Żyrek – kata chłopców 11 lat

6. Mateusz Adametz – kumite młodzików

7. Wiktoria Magnuszewska – kumite kadetek

8. Julia Burak – kata kadetek i juniorek

9. Dawid Soboata – kumite juniorów 

10. Drużyna kata chłopców 10-11 lat – Jakub Żyrek, Mateusz Urbanowicz, Michał Płatek

11. Drużyna kata młodziczek – Daniela Holk, Julia Lepek ,Zuzanna Gołata

 

BRĄZOWE MEDALE ZDOBYLI :

1. Radosław Maciak – kumite chłopców 8 lat i młodsi

2. Mikołaj Płatek – kata chłopców 8 lat i młodsi

3. Michał Płatek – kata chłopców 9 lat

4. Jakub Lewandowski – kata chłopców 10 lat

5. Kevin Sobota- kata chłopców 11 lat

6. Sławomir Kovalenko – kata chłopców 10 lat

7. Julia Lepek – kumite juniorek

8. Zuzanna Gołata – kata kadetek

9. Julia Macukiewicz- kata kadetek

10. Julia Macukiewicz- kumite kadetek – 50kg

11.  Wiktoria Matuszewska – kumite kadetek +50kg

12.  Tomasz Sobkowiak – kumite juniorów

 

Tuż za podium na czwartym miejscu uplasowali się: Wiktor Lewandowski, Jan German, Gracjan Wojda, Anna Lewandowska, Wiktoria Nowak, Damian Holk.

WIELKIE GARATULACJE DLA WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW

obrazek po prawej 1
obrazek po prawej 2
obrazek po prawej 2
Nasi sponsorzy: Logotyp firmy  HSF Logistics Logotyp firmy  R-Bud Logotyp firmy Kraszki  

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone Klub Karate Shotokan
Profesjonalne i nowoczesne strony internetowe Bydgoszcz Elsago.com

397163
Aktualnie na stronie: 6